Yavru vatan Kıbrıs Akdeniz’in ortasında muhteşem lezzetlere sahip bir ada. Bu lezzetlerden evinize ya da işyerinize getirtmek isterseniz Kıbrıs yemek siparişi için adresiniz yemeksiparisi.co olacaktır.

Kıbrıslıların gönüllerince yemek siparişi verebilmeleri için hayata geçirilen yemeksiparisi.co portali, yine Kıbrıs kökenli bir bilişim şirketi olan X-Bim tarafından Kıbrıslılar için kurulmuş.

Kıbrıs’ta eve yemek siparişi verebileceğiniz bu site de Türkiye’de alışkın olduğumuz yemek siteleriyle ayni özelliklere sahip. Yani Kıbrıs’taki yemek dükkânları bu siteye üye oluyorlar ve siz lezzet düşkünleri bu dükkânlardan sipariş verdiğinizde, siparişinizi dükkâna iletip size gelmesini sağlıyor tabii bunun için dükkânlardan belli bir ücret ve sipariş üzerinden sipariş almaktalar.

Kibristaki lokantalar, Kıbrıs’taki büfeler, Kıbrıs’taki lüks restoranlar eğer ki paket servis yapıyorlarsa Kıbrıslılara ulaşabilmek için bu siteyi kullanmalılar. Keza Kıbrıslılar da karınları acıktığında yemek siparişi verirken tüm seçenekleri tek bir yerde görmek istiyorlarsa, vakit kaybetmeden yemeksiparisi.co adresine üye olmalılar.

Eğer ki Kıbrıslı bir işletmeci olarak henüz mekânınızda bilgisayar ya da tablet kullanmıyorsanız, yemeksiparisi.co çağrı merkezi sizin yerinize siparişlerinizi almakta ve telefonla size bildiriyor.

Yemeksiparisi.co şu an Kıbrıs Magosa için hizmet veriyor. Fakat hızla gelişen sistemiyle kısa sürede Kıbrıs’ın tüm ilçelerine hizmet vermeyi planlıyor.