Kıbrıs Yemek Siparişi yemeksiparisi.co

Genel sokak yemekleri

Yavru vatan Kıbrıs Akdeniz’in ortasında muhteşem lezzetlere sahip bir ada. Bu lezzetlerden evinize ya da işyerinize getirtmek isterseniz Kıbrıs yemek siparişi için adresiniz yemeksiparisi.co olacaktır.

Kıbrıslıların gönüllerince yemek siparişi verebilmeleri için hayata geçirilen yemeksiparisi.co portali, yine Kıbrıs kökenli bir bilişim şirketi olan X-Bim tarafından Kıbrıslılar için kurulmuş.

Kıbrıs’ta eve yemek siparişi verebileceğiniz bu site de Türkiye’de alışkın olduğumuz yemek siteleriyle ayni özelliklere sahip. Yani Kıbrıs’taki yemek dükkânları bu siteye üye oluyorlar ve siz lezzet düşkünleri bu dükkânlardan sipariş verdiğinizde, siparişinizi dükkâna iletip size gelmesini sağlıyor tabii bunun için dükkânlardan belli bir ücret ve sipariş üzerinden sipariş almaktalar.

Kibristaki lokantalar, Kıbrıs’taki büfeler, Kıbrıs’taki lüks restoranlar eğer ki paket servis yapıyorlarsa Kıbrıslılara ulaşabilmek için bu siteyi kullanmalılar. Keza Kıbrıslılar da karınları acıktığında yemek siparişi verirken tüm seçenekleri tek bir yerde görmek istiyorlarsa, vakit kaybetmeden yemeksiparisi.co adresine üye olmalılar.

Eğer ki Kıbrıslı bir işletmeci olarak henüz mekânınızda bilgisayar ya da tablet kullanmıyorsanız, yemeksiparisi.co çağrı merkezi sizin yerinize siparişlerinizi almakta ve telefonla size bildiriyor.

Yemeksiparisi.co şu an Kıbrıs Magosa için hizmet veriyor. Fakat hızla gelişen sistemiyle kısa sürede Kıbrıs’ın tüm ilçelerine hizmet vermeyi planlıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Kıbrıs Yemek Siparişi yemeksiparisi.co” üzerine 8 yorum

 1. zinnet diyor ki:

  Bizim yemek sepeti kadar basarili olur mu acaba.. yollari acik olsun

 2. volkan diyor ki:

  yemek sepeti gerçekten çok büyüdü hele her il ve ilçeye hizmet veren restoranları bir araya getirerek kendi mahallemizdeki lokantıyı bile bize öğretir oldu.

 3. nedim diyor ki:

  yemek sepeti satın alındıktan sonra sanki daha iyi hizmet veriyor gibi gelmeye başladı ve büyüme odaklı çalışıyor

 4. kemal diyor ki:

  bunca dönemdir yemek sepetinin kıbrısta olmaması zaten başlı başına bir sorundur. Hele şükür kavuştuk ilk siparişimide verdim 🙂

 5. ekrem diyor ki:

  geç kalınmış bir yatırım bu zamana kadar coktan olması lazımdı

 6. Ayhan diyor ki:

  Uzun zamandır beklediğim bir hizmetti. Geç bile kalındı

 7. Musa diyor ki:

  Kıbrısta bu tür yerlere ihtiyaç var. Girne ve Lefkoşa’ya da gelmesi dileğiyle

 8. Cevdet diyor ki:

  bu site epey kullanışlı, zaten kıbrısın böyle bir hizmete ihtiyacı vardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir